Telefon : 0533 744 25 25  0216 575 11 59

Binek Araçlar için VARTA® Aküleri

Silver Dynamic

Ekstra güç ve üstün performans için VARTA® Silver Dynamic, PowerFrame® ızgara teknolojisi ile olağanüstü bir marş gücü sağlar ve start-stop özelliği bulunmayan araçlarda gücünden ödün vermeden en zorlu enerji gereksinimlerini karşılar.

 

 

 

Blue Dynamic EFB

VARTA® Blue dynamic EFB serisi yüksek donanımlı arabalar için uygundur. Bu aküler yüksek başlama gücü için PowerFrame® ızgara teknolojisi ve geleneksel akülerin iki katı dayanıklıklık için EFB teknolojisi içerir. Bir AGM aküye geçmenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

Blue Dynamic

Tam güvenilirlik ve içinizin rahat olması için VARTA® Blue Dynamic serisi, sizi yoğun günlük programlarınıza yetiştirecek şekilde daha fazla marş gücü veren PowerFrame® ızgara teknolojisini sunar. Daha uzun sürelerde sürekli daha yüksek performans verir.

 

 

 

Black Dynamic

İstikrarla güvenebileceğiniz en iyi standart akü için VARTA® Black Dynamic siz ve aracınıza uygun en güvenilir seçimdir. Labirent Kapak teknolojisini kullanan Black Dynamic, bakım gerektirmez ve son derece güvenlidir. PowerFrame® ızgara teknolojisi güvenilir bir marş gücü ve uzun süreli performans sağlar.

Hemen Arayın